Vážení zákazníci, děkujeme za Vaši přízeň v roce 2017! Současně Vám sdělujeme, že poslední expedice zboží v letošním roce bude ve středu 20.12.2017. Přejeme pohodové svátky a hlavně zdraví v novém roce 2018!

Doprava

  •  Při nákupu v hodnotě objednávky nad 2.420,-Kč vč. DPH  je doprava na území ČR ZDARMA ( neplatí u velkých a objemných zásilek ).
  •  0,- Kč  osobní odběr na prodejně v Hradci Králové
  •  89,-Kč Expresní balík Geis ( dobírka +29,- Kč )
  •  69,-Kč Výdejní místa Geis Point (dobírka + 29,- Kč )
  •  Velké a objemné zásilky - doprava Toptrans -  cena dle tarifu společnosti Toptrans ( dobírka + 35,-Kč ). Cena dopravy se dopočítá automaticky po vyplnění PSČ.
  •  U všech doprav doručení do 24 hodin od expedice.

       Doprava Slovensko:

  •  9,27 € Exportní balík Geis do 7 kg ( dobírka + 1,63 € )
  •  Zásilky nad 7 kg a  velké, nebo objemné zásilky - doprava Toptrans -  cena dle tarifu společnosti Toptrans ( dobírka +1,42 € ). Cena dopravy se dopočítá automaticky po vyplnění PSČ.  
  •  Pokud je slovenský zákazník plátcem DPH ( má tzv.SK číslo), neúčtujeme mu při odeslání zásilky DPH za zboží, ani za dopravu a dobírku. Slovenský zákazník platí zboží při dodání v eurech přímo dopravci v hotovosti.  
  •  U obou doprav doručení do 48 hodin od expedice.

Osobní odběr v Hradci Králové

Zboží si můžete vyzvednou ZDARMA na naší kamenné prodejně na adrese Zalomená 34 - Roudnička, 500 02 Hradec Králové.
Výdej balíků: PO - PÁ 14,00 až 15,15 hodin. Zde je možná platba pouze v hotovosti.

Expresní balík- kurýrní služba Geis

Zásilka bude odeslána prostřednictvím služby Expresní balík Kurýrní služby Geis. Zásilka bude doručena následující pracovní den po odeslání na Vaši adresu, ve všední dny od 8 do 18 hodin řidičem, který má na starosti Vaši lokalitu. Řidič Vás bude telefonicky informovat a domluvíte si podrobnosti doručení. Řidiči platíte v hotovosti. Pokud Vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, doručí Vám zásilku následující pracovní den, kdy Vás bude znovu telefonicky kontaktovat.

Výdejní místa Geis Point

Zásilka bude odeslána prostřednictvím služby Geis Point. Zásilka bude doručena následující pracovní den po odeslání na Vámi vybrané výdejní místo. Aktuálně síť Geis Point zahrnuje téměř 500 výdejních míst po celé ČR a stále roste. Na výdejním místě platíte v hotovosti. Z výdejního místa dostanete sms zprávu o doručení zásilky a možnosti vyzvednutí ( otevírací dobu, možnost vyzvednutí zásilky i o víkendu, atd.).

Kontrola zásilky (balíku) při převzetí

Před převzetím zásilky zkontrolujte, zda je obal balíku a lepící páska neporušená. V případě jakýchkoli nesrovnalostí, nebo viditelného poškození obalu zásilku nepřebírejte. Zapište tuto skutečnost do přepravního listu. Pořiďte fotodokumentaci poškozené zásilky a odešlete na adresu: obchod@vzduchotechnika-ventilace.cz.

Součásně se zásilkou odesímáme elktronickou poštou fakturu - daňový doklad, který slouží při případné reklamaci jako doklad o nákupu.

Nakládka zboží je vždy Hradec Králové.

* Ostatní náklady (např. balné neúčtujeme).
* POZOR! Náklady na přepravu v případě odstoupení od kupní smlouvy nehradíme.
* Náklady na přepravu hradíme v případě uznané reklamace.