Vážení zákazníci, děkujeme za Vaši přízeň v roce 2017! Současně Vám sdělujeme, že poslední expedice zboží v letošním roce bude ve středu 20.12.2017. Přejeme pohodové svátky a hlavně zdraví v novém roce 2018!

Rady a tipy


Větrání v domácnosti

Větrání v domácnosti

Vnitřní bytové prostředí a obecně prostředí, ve kterém člověk žije, nebo pracuje, je pro jeho zdraví velmi důležité. V současnosti vede snaha o snížení tepelných ztrát k omezení přirozeného větrání okny. Nevýhodou utěsněných oken však je, že mají nedostatečnou infiltraci a bez použití jiného systému větrání jsou z hygienického hlediska nevyhovující.

číst dál



Jak vybrat ventilátor?

Jak vybrat ventilátor?

Pro výběr správného ventilátoru je důležité si uvědomit, do jakého interiéru budeme ventilátor instalovat a k jakému účelu nám bude sloužit. Pokud potřebujeme odvětrat byt, dům, sklep, koupelnu a WC, nebo malou kancelář, tak použijeme malé domovní ventilátory.

číst dál



Montáž vzduchovodů

Montáž vzduchovodů

Vzduchotechnika, přesněji vzduchovody, jsou vlastně taková skládačka. Popíšeme si, jak a co do sebe „zapadá“ a kdy je potřeba použít nějakou spojku.

číst dál



Průmyslové ventilátory

Průmyslové ventilátory

Odolnost, vyšší koncentrovanost i lepší soustředění na práci. To jsou jen některé benefity, které s sebou přináší dostatek čerstvého vzduchu v místnosti. O ten se postarají kvalitní průmyslové ventilátory.

číst dál



O rekuperaci

O rekuperaci

Špatný vzduch v místnosti způsobuje bolesti hlavy. Problém vyřeší rekuperační jednotka. Dýchat čerstvý vzduch je jeden ze základů kvalitního života. Jenže neustálé větrání způsobuje zejména v chladnějších dnech ztráty tepla až 75 %.

číst dál